Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnienia w Telewizji Lublin. Dziennikarze skarżą się na zarobki

Utworzony przez Janusz, 24 czerwca 2010 r. o 22:22
~Szunaj~ napisał:
To co w normalnej demokracji jest przestepstwem i glupota - tu staje sie cnota? Masz sie czym chwalic!!! Ja w przeciwienstwie do Ciebie nie tylko abonament TVP place, ale na ten przyklad w przeciwienstwie do posla Palikota - rowniez w kraju podatki i na ZUS skladki..
Powiedz mi na co dokładnie idą pieniądze z abonamentu i jakim prawem mam płacić podatek od luksusu jakim jest telewizor ?? Dziękuje, nie mam telewizora i nie jestem zainteresowany. A wielmożne państo z tvp niech poszuka innej pracy jak w obecnej im zarobki nei odpowiadają. Media komercyjne przyjmą dobrych dziennikarzy z otwartymi rękoma... Aha zapomniałem w takich TVP Lublin nie ma dziennikarzy, a co dopiero mówić dobrych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiszony ogorek na kanapce napisał:
Laiku, przeczytaj listę nazwisk ot chociażby po "panoramie lubelskiej" a przekonasz się gdzie są ci ludzie. Gdybyś miał minimalna wiedzę na temat mediów to byś wiedział , że przed kamera pracuje około 10% wszystkich pracowników. Dźwiękowcy, operatorzy, montażyści, charakteryzatorzy, scenografowie, informatycy, wydawcy, depeszowcy, sprzątaczki, sekretariat, księgowość, kadry itp itd. Telewizja to nie tylko to co widać w okienku odbiornika...
Zgadzam się z Tobą. 90% tego można zatrudnić na zasadzie outsourcingu, po przetargu - będzie taniej. Poza tym zasadnicze pytanie wciąż pozostaje. KTO TO BADZIEWIE OGLĄDA? Emeryci i renciści.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNI CZYTELNICY.WYPISUJECIE ROZNE RZECZY POD ARTYKULEM,ALE ZASTANOWCIE SIE ,ZE Z CHWILA KIEDY ZNIKNIE LUBELSKA TELEWIZJA CALY KRAJ ZAPOMNI GDZIE JEST LUBELSZCZYZNA.TAK TO PRZYNAJMNIEJ RAZ NA JAKIS CZAS POKAZYJA TEN REGION.ZLIKFIDOWALI ZAKLADY PODUPADLO SZKOLNICTWO TERAZ MEDIA I CO NAM ZOSTANIE.WYJADA STUDENCI I ZOSTANIE WYMARLE MIASTO ,BO MLODSZE POKOLENIE TEZ NIE BEDZIE MIALO TU CZEGO SZUKAC.STANIEMY SIE ZAPOMNIANYM MIASTECZKIEM ,KTORYCH JUZ NA LUBELSZCZYZNIE JEST WIELE Z WALACYMI SIE RESZTKAMI DOMOW W KTORYCH NIE MIAL KTO ZAMIESZKAC DLATEGO ,ZE WSZYSCY WYJECHALI .A PRZECIEZ MIELISMY BYC AGLOMERACJA.TERAZ DOBRALI SIE DO NAJWIEKSZEGO PRACODAWCY W NASZYM REGIONIE MIALO BYC TAK PIEKNIE ,A JUZ DZIS WIDAC GOLYM OKIEM ,ZE SWIDNICKI ZAKLAD OBECNY WLASCICIEL KUPIL ZEBY GO ZNISZCZYC I JESZCZE NA TYM ZAROBIC .LUDZI ZWOLNI ZAKLAD PO KAWALKU SPRZEDA I JESZCZE NA TYM ZAROBI.MOZE CZAS SIE OBUDZIC I ZACZAC PROTEST MIESZKANCOW LUBLINA PRZECIWKO TYM CO ZASIADAJA W URZEDACH .NIE MAJA JAKIEJKOLWIEK KONCEPCJI ROZWOJU MIASTA TYLKO NASTAWIENI SA NA NISZCZENIE WSZYSTKIEGO CO JESZCZE ZOSTALO .OBUDZMY SIE ,BO ZA CHWILKE BEDZIEMY UPADLYM MIASTECZKIEM O KTORYM WSZYSCY ZAPOMNA ,A NASI OBECNI WLODARZE BEDA NA DOBRYCH POSADKACH LUB WYSOKICH EMERYTURACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
SZANOWNI CZYTELNICY.WYPISUJECIE ROZNE RZECZY POD ARTYKULEM,ALE ZASTANOWCIE SIE ,ZE Z CHWILA KIEDY ZNIKNIE LUBELSKA TELEWIZJA CALY KRAJ ZAPOMNI GDZIE JEST LUBELSZCZYZNA.TAK TO PRZYNAJMNIEJ RAZ NA JAKIS CZAS POKAZYJA TEN REGION.ZLIKFIDOWALI ZAKLADY PODUPADLO SZKOLNICTWO TERAZ MEDIA I CO NAM ZOSTANIE.WYJADA STUDENCI I ZOSTANIE WYMARLE MIASTO ,BO MLODSZE POKOLENIE TEZ NIE BEDZIE MIALO TU CZEGO SZUKAC.STANIEMY SIE ZAPOMNIANYM MIASTECZKIEM ,KTORYCH JUZ NA LUBELSZCZYZNIE JEST WIELE Z WALACYMI SIE RESZTKAMI DOMOW W KTORYCH NIE MIAL KTO ZAMIESZKAC DLATEGO ,ZE WSZYSCY WYJECHALI .A PRZECIEZ MIELISMY BYC AGLOMERACJA.TERAZ DOBRALI SIE DO NAJWIEKSZEGO PRACODAWCY W NASZYM REGIONIE MIALO BYC TAK PIEKNIE ,A JUZ DZIS WIDAC GOLYM OKIEM ,ZE SWIDNICKI ZAKLAD OBECNY WLASCICIEL KUPIL ZEBY GO ZNISZCZYC I JESZCZE NA TYM ZAROBIC .LUDZI ZWOLNI ZAKLAD PO KAWALKU SPRZEDA I JESZCZE NA TYM ZAROBI.MOZE CZAS SIE OBUDZIC I ZACZAC PROTEST MIESZKANCOW LUBLINA PRZECIWKO TYM CO ZASIADAJA W URZEDACH .NIE MAJA JAKIEJKOLWIEK KONCEPCJI ROZWOJU MIASTA TYLKO NASTAWIENI SA NA NISZCZENIE WSZYSTKIEGO CO JESZCZE ZOSTALO .OBUDZMY SIE ,BO ZA CHWILKE BEDZIEMY UPADLYM MIASTECZKIEM O KTORYM WSZYSCY ZAPOMNA ,A NASI OBECNI WLODARZE BEDA NA DOBRYCH POSADKACH LUB WYSOKICH EMERYTURACH.
Studenci po studiach już od dawna wyjeżdżają. Rozwój miasta = hipermarkety + możliwość zatrudnienia w budżetówce (dla nielicznych) głosujcie dalej za pisuarami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Zgadzam się z Tobą. 90% tego można zatrudnić na zasadzie outsourcingu, po przetargu - będzie taniej. Poza tym zasadnicze pytanie wciąż pozostaje. KTO TO BADZIEWIE OGLĄDA? Emeryci i renciści.....
Tak sie sklada, ze odpowiedz na ostanie Twoje pytanie a raczej teze mozna bez problemow w sieci znalezc - ta ogladalnosc to serednio 5 mln w emitowanych regularnie w Telexpressie migawkach TVP Lublin. Za to samo tylko z 5 razy mniejsza ogladalnoscia poszlo z kasy miasta cos okolo 900 tys PLN. Ja wiem, ze prosciej abonamentu nie placic niz rozliczyc swojego w wyborach kandydata;) O ile to pierwsze, jak ktos to juz napisal, to w cywilizowanych krajach powod do wstydu i przestepstwo, o tyle to drugie to wyraz nieodpowiedzialnosci i zwyklego tchorzostwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaźdy chce pracować,zarabiać i utrzymywać rodzinę i cieszyć się źyciem z tych powodów bardzo mi źal tych dziennikarzy. Ale wreście zrozumcie,źe województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną.Co kolwiek się dzieje,to się dzieje w lubelskiem a nie na szczyźnie. Więcej pokory i szacunku dla pozostałych regionów,które mają własną nazwę od wieków.nie zmieniajcie historii i geografi.Synonim lubelszczyzna w odniesieniu do województwa nie odzwierciedla prawdy historycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za małe zarbki do do kopania rowów tam dają więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowem, czy można to zrozumieć w ten sposób, że nie szkoda tak dziadowskiego arbeitu i niech zwalniają ! A co mi tam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
SZANOWNI CZYTELNICY.WYPISUJECIE ROZNE RZECZY POD ARTYKULEM,ALE ZASTANOWCIE SIE ,ZE Z CHWILA KIEDY ZNIKNIE LUBELSKA TELEWIZJA CALY KRAJ ZAPOMNI GDZIE JEST LUBELSZCZYZNA.TAK TO PRZYNAJMNIEJ RAZ NA JAKIS CZAS POKAZYJA TEN REGION.ZLIKFIDOWALI ZAKLADY PODUPADLO SZKOLNICTWO TERAZ MEDIA I CO NAM ZOSTANIE.WYJADA STUDENCI I ZOSTANIE WYMARLE MIASTO ,BO MLODSZE POKOLENIE TEZ NIE BEDZIE MIALO TU CZEGO SZUKAC.STANIEMY SIE ZAPOMNIANYM MIASTECZKIEM ,KTORYCH JUZ NA LUBELSZCZYZNIE JEST WIELE Z WALACYMI SIE RESZTKAMI DOMOW W KTORYCH NIE MIAL KTO ZAMIESZKAC DLATEGO ,ZE WSZYSCY WYJECHALI .A PRZECIEZ MIELISMY BYC AGLOMERACJA.TERAZ DOBRALI SIE DO NAJWIEKSZEGO PRACODAWCY W NASZYM REGIONIE MIALO BYC TAK PIEKNIE ,A JUZ DZIS WIDAC GOLYM OKIEM ,ZE SWIDNICKI ZAKLAD OBECNY WLASCICIEL KUPIL ZEBY GO ZNISZCZYC I JESZCZE NA TYM ZAROBIC .LUDZI ZWOLNI ZAKLAD PO KAWALKU SPRZEDA I JESZCZE NA TYM ZAROBI.MOZE CZAS SIE OBUDZIC I ZACZAC PROTEST MIESZKANCOW LUBLINA PRZECIWKO TYM CO ZASIADAJA W URZEDACH .NIE MAJA JAKIEJKOLWIEK KONCEPCJI ROZWOJU MIASTA TYLKO NASTAWIENI SA NA NISZCZENIE WSZYSTKIEGO CO JESZCZE ZOSTALO .OBUDZMY SIE ,BO ZA CHWILKE BEDZIEMY UPADLYM MIASTECZKIEM O KTORYM WSZYSCY ZAPOMNA ,A NASI OBECNI WLODARZE BEDA NA DOBRYCH POSADKACH LUB WYSOKICH EMERYTURACH.
....to jest dobre:)! Dawno sie tak nie usmialem, dzieki za poprawienie humoru:)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można napisać: "pracę straci 22 osoby"? Zwolnienia to powinny być ale w redakcji Dziennika Wschodniego. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Żenada i wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małe zarobki ? -nic tylko iść i kraść !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja Lublin już dawno nie istnieje od kiedy powstał "sztuczny" twór TVP3 INFO. Nie jest obojętne dla regionu czy ośrodek tu będzie czy nie ale to "wyjdzie" po 1-2 latach, ekipy warszawskie "zdolne, młode i niedouczone" dadzą popis w naszym rejonie..... gratuluję. Szkoda tylko, że zostaną same "Asy telewizji", emeryci, związkowcy i socjalno-administacyjni z "zerowym" dorobkiem! Wszyscy specjaliści zostaną wchłonięci przez stacje komercyjne. Przerost zatrudnienia jest w sektorze dowódczo-administracyjnym ale oni muszą podpisywać zwolnienia dla tych co robią programy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...